top of page

ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY

DODANIE - MONTÁŽ - SERVIS

Spoznajte výhody vlastného bezpečnostného systému.

SmartELIT_SmartHome_JABLOTRON_02_A-1024x458.png

Kontrola a prehľad nad osobným a firemným majetkom priamo z Vášho mobilu. Mobilná aplikácia umožňuje nielen ovládanie funkcií ale taktiež stále zobrazenie aktuálnych udalostí.

a79dd59f847b07c3325acdc0a9a153e4.jpg

Zabezpečovací systém je dôležitá súčasť ochrany majetku. Systémy JABLOTRON Vám ponúka: jednoduché ovládanie, displej v slovenčine poskytuje zrozumiteľné informácie. Je to systém, ktorý Vás osloví rozsahom možností.

external-file_edited.png

Elektronická zabezpečovacia signalizácia

pre byty, domy, rozsiahle budovy, areály.

 

JABLOTRON 100+ je vďaka variabilným segmentom vhodný pre živnostníkov a malé i stredné firmy. Dokáže upozorniť na možné vlámanie (otvorenie dverí, okien, rozbitie sklenených výplní. Zároveň zjednoduší jej každodenné fungovanie, napríklad zdvihnete závoru na parkovisku alebo môžete na diaľku zapnúť či vypnúť svetlá v jednotlivých miestnostiach. Majte tiež absolútny prehľad o svojich firemných vozidlách. Prostredníctvom aplikácie môžete sledovať aktuálnu polohu svojich vozidiel na mape či knihu jázd jednotlivých automobilov alebo vodičov.

Dokáže tiež odhaliť hroziace nebezpečenstvo v podobe požiaru (dym, zvýšenie teploty), záplavy alebo únik plynu.

Možnosti zabezpečenia je možné rozšíriť o kamery, sirény, detektory, snímače horľavých plynov či termostaty a teplomery.

Venujeme sa viacerým odvetviam, ktoré sa týkajú informovania, bezpečnosti, úspory, zníženia energií a modernizácií priestorov.

Vyžiadajte si bezplatnú nezáväznú ponuku bezpečnostného kamerového systému pre Vaše prevedenie.

bottom of page